Nasmesi se :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nasmesi se :-)

Zezanjee
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 96 sati je proveo na cetovanju...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Charmed-p3fan
Admin
Charmed-p3fan


Broj poruka : 73
Datum upisa : 11.07.2007

96 sati je proveo na cetovanju... Empty
PočaljiNaslov: 96 sati je proveo na cetovanju...   96 sati je proveo na cetovanju... Icon_minitimeČet Jul 12, 2007 11:29 pm

Njujorčanin Norman Perez je kucao na kompjuteru 96 sati bez prestanka, a tokom postavljanja rekorda bilo mu je dopušteno pet minuta odmora na svakih sat vremena.

Za vreme postavljanja rekorda razgovarao je sa novinarima kojima je kazao da je na tu ideju došao koristeći svakodnevno svoj kompjuter u kafiću koji često posećuje.

"Jedan čovek je zapazio da dugo kucam, prišao mi je i upitao koliko još dugo mogu da kucam", kazao je Perez dodajući da mu je odgovorio da se kladi da bi tako mogao još danima.

Perez je svoj rekord oborio u kafiću u Njujorku u aveniji Lekson, ispred kojeg je stajao natpis "Pomognite Normanu da postavi rekord u pisanju na kompjuteru".

On je postavljanje rekorda započeo 25. juna u 16 sati po srednjevropskom vremenu, a postigao ga je uz pomoć ljudi koji su mu se javljali na čet.

Posle četiri dana kucanja i postignutog cilja, Perez je izjavio da je "bilo iscrpljujuće, ali da je srećan onim što je postigao".
Nazad na vrh Ići dole
https://nasmesi-se.forumsr.com
jaca:)
Admin
jaca:)


Broj poruka : 387
Godina : 31
Datum upisa : 11.07.2007

96 sati je proveo na cetovanju... Empty
PočaljiNaslov: Re: 96 sati je proveo na cetovanju...   96 sati je proveo na cetovanju... Icon_minitimePet Jul 13, 2007 9:46 am

Omg...ja sam za compom najvishe 10 sati dnevno i ne mogu vishe da izdrzim...auuuu...josh je i kucao...
Nazad na vrh Ići dole
 
96 sati je proveo na cetovanju...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koliko je sati na vasem kompu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nasmesi se :-) :: ZaBaVa 2 :: ZaNiMljIvOStI-ZeMljA-sVeT-
Skoči na: