Nasmesi se :-)

Zezanjee

PrijemTražiRegistruj sePristupi

Preziveti odbijanje

Ići dole 
AutorPoruka
jaca:)
Admin
jaca:)

Broj poruka : 387
Godina : 27
Datum upisa : 11.07.2007

Preziveti odbijanje Empty
PočaljiNaslov: Preziveti odbijanje   Preziveti odbijanje Icon_minitimePet Jul 13, 2007 11:47 am

Gotovo da nema onog kome se nije, pre ili kasnije, desilo da ga odbije neko ko mu se baš dopada. Nekada toj osobi ne možete ni da priđete, toliko je nezainteresovana, a nekad kratko vreme provede s vama, pa ode bez objašnjenja. Takve situacije treba preboleti.

Ovo možda zvuči ispravno, nekom - ko to još uvek nije iskusio - možda zvuči i jednostavno, ali prilično teško ide - jer grozno boli. Naročito ako ste sa tom osobom proveli neko vreme, izlazili, ljubili se, poverovali da joj je lepo s vama, da joj nešto značite - a onda shvatite da ste upotrebljeni za kratkotrajnu zabavu, da toj osobi koja vam je delovala baš super nikad ništa niste značili. To je težak udarac na vaša osećanja i prilično gadan udarac na vaš ego. Kako to "preživeti"?

Potrudite se da ne krivite sebe što ta veza nije uspela. Niti možete nekoga da prisilite da se zaljubi u vas, niti da se ponaša korektno. Niko ne dobije baš uvek ono što želi - naučite da ponekad nešto i izgubite i da to što ne dobijete svaki put ne znači da ste luzer.

Setite se da ima još puno slatkih momaka i simpatičnih devojaka. Naravno da nakon što vam se desi opisana katastrofa neće biti nimalo lako misliti pozitivno, ali pokušajte da ne padnete u depresiju. Osoba koja je ignorisala vaše postojanje ili se poigrala vama pa vas ostavila - nije vredna toga.

Pomoći će vam ako se izjadate prijateljicama ili prijateljima (koji će vas sve tešiti i reći vam da vas ono kretensko stvorenje nije bilo vredno), a pomoći će vam i neka akcija sa bliskim osobama - basket, šoping, izlazak...

I još nešto: nemojte se zavaravati. Nemojte maštati o tome da je, da ste uradili ovo ili ono, da su neke okolnosti bile drugačije, ta veza mogla da uspe. Kad se o ovakvom fijasku radi, sigurno je da ta osoba nije bila za vas. I to je to.
Nazad na vrh Ići dole
IwI

IwI

Broj poruka : 105

PočaljiNaslov: Re: Preziveti odbijanje   Preziveti odbijanje Icon_minitimePet Jul 13, 2007 2:06 pm

*LudAchA* ::
a nekad kratko vreme provede s vama, pa ode bez objašnjenja.

e meni se ovo desilo x) ja nisam bila sa tim deckom u vezi,vec smo se druzili,ono,kontam da se ja njemu swidjam,on meni i to swe...i samo odjednom me ispali.. i posle 2 meseca stize sms CAO! STA RADIS? KAKO SI? E IZVINI ZBOG ONOG,NE ZNAM ZASTO SAM TO URADIO... ja da sam pametna ispalila bih ga,al decko boli glava i ja zaboravim..i izvinjavao se on meni tu trista puta... i swadjali se isto milion puta od tad.. i kako se poswadjamo,posle pola sata se i pomirimo...i sad smo kao u oke odnosima x) tj ne kao vec jesmo ;p
Nazad na vrh Ići dole
http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=38532
TinA`PerFectly`NoRmaL

TinA`PerFectly`NoRmaL

Broj poruka : 176
Godina : 28
Datum upisa : 12.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Preziveti odbijanje   Preziveti odbijanje Icon_minitimeČet Avg 02, 2007 10:49 am

E pa ako se za nekog wezhem...i taj ode bez objashnjenja...sledeci put kad ga widim j*bem mu mater, a posle plachem i teshim se chokoladom..
Nazad na vrh Ići dole
under_the_rose

under_the_rose

Broj poruka : 43

PočaljiNaslov: Re: Preziveti odbijanje   Preziveti odbijanje Icon_minitimeČet Avg 02, 2007 8:27 pm

Citat :
Pomoći će vam ako se izjadate prijateljicama ili prijateljima (koji će vas sve tešiti i reći vam da vas ono kretensko stvorenje nije bilo vredno), a pomoći će vam i neka akcija sa bliskim osobama - basket, šoping, izlazak...

zaprawo... najbolje pomazhe drugi dechko. ali ne prwi kreten na koga naidjete. ako imate srecje da sluchajno upoznate nekoga ko je zaista dobar i wredan washe pazhnje u trenutku kad wam je teshko - to je lek. ni na trenutak necjete pomisliti ni na koga... kamo li na kretenchicje [d` ne kazhem pizde] koji su otishli bez rechi.

i onda se zaljubite u to chudo koje ste sreli

^ moje skorashnje iskustwo Preziveti odbijanje 4156

ako ne... wreme lechi swe Preziveti odbijanje 748418 ili piwo
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy.top-forum.net
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Preziveti odbijanje   Preziveti odbijanje Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Preziveti odbijanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1