Nasmesi se :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nasmesi se :-)

Zezanjee
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sms nadimak

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
jaca:)
Admin
jaca:)


Broj poruka : 387
Godina : 31
Datum upisa : 11.07.2007

Sms nadimak Empty
PočaljiNaslov: Sms nadimak   Sms nadimak Icon_minitimeČet Jul 19, 2007 5:06 pm

SMS nadimak
Ja sam pokusala i extra je...sad zezam drugarice... Laughing

Najnovija Telenorova usluga „SMS nadimak“ omogućava korisnicima da šalju tekstualne poruke potpisane odabranim nadimkom. Primalac SMS poruke ne vidi broj telefona, već samo nadimak pošiljaoca.

Korisnik registruje svoj nadimak slanjem poruke: n, razmak, odabrani nadimak (npr. n PetarPan) na broj 9777. Kada želi da pošalje poruku, pošiljalac treba da ukuca: broj telefona primaoca, razmak, tekst poruke, i to pošalje na broj 9777 (npr. 063123456 Pogodi ko je?).

Ukoliko primalac poruke želi da odgovori na poruku, treba da ukuca: nadimak pošiljaoca, razmak, tekst poruke, i to pošalje na broj 9777 (npr. PetarPan Ne znam). Registracija nadimka i slanje poruka naplaćivaće se po standardnoj ceni SMS poruke.
Nazad na vrh Ići dole
throne

throne


Broj poruka : 67
Godina : 32
Datum upisa : 25.07.2007

Sms nadimak Empty
PočaljiNaslov: Re: Sms nadimak   Sms nadimak Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 4:12 pm

jel nadimak moze da se menja
Nazad na vrh Ići dole
jaca:)
Admin
jaca:)


Broj poruka : 387
Godina : 31
Datum upisa : 11.07.2007

Sms nadimak Empty
PočaljiNaslov: Re: Sms nadimak   Sms nadimak Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 10:06 am

Moze Cool ..jel si probao?
skida kredit kao i za obicnu poruku
Nazad na vrh Ići dole
throne

throne


Broj poruka : 67
Godina : 32
Datum upisa : 25.07.2007

Sms nadimak Empty
PočaljiNaslov: Re: Sms nadimak   Sms nadimak Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 1:46 pm

nisam zato sto nemam krede,al cu danas probati
Nazad na vrh Ići dole
jaca:)
Admin
jaca:)


Broj poruka : 387
Godina : 31
Datum upisa : 11.07.2007

Sms nadimak Empty
PočaljiNaslov: Re: Sms nadimak   Sms nadimak Icon_minitimePet Jul 27, 2007 11:23 am

Jel si probao?
Ba sje dobro..kad stigne poruka samo pise tvoj nadimak..moja drugarica se zacudila..kaze:A gde je broj?pa kako...gde je broj? posle sam rekla da sam ja.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
throne

throne


Broj poruka : 67
Godina : 32
Datum upisa : 25.07.2007

Sms nadimak Empty
PočaljiNaslov: Re: Sms nadimak   Sms nadimak Icon_minitimePet Jul 27, 2007 11:58 am

ja sinoc uplatio 50 dindzi al sam sve potrosio.Danas sto posto.Al nemoj samo kasnije da bude da moze nekako da se vidi broj
Nazad na vrh Ići dole
jaca:)
Admin
jaca:)


Broj poruka : 387
Godina : 31
Datum upisa : 11.07.2007

Sms nadimak Empty
PočaljiNaslov: Re: Sms nadimak   Sms nadimak Icon_minitimePet Jul 27, 2007 11:59 am

Ne moze...i ja sam to mislila ali sam poslala sebi na drugi broj da probam...ne vidi se 100 %..samo uradi kako pise ovde i eto...
Nazad na vrh Ići dole
garF :]

garF :]


Broj poruka : 64
Godina : 31
Localisation : hell
Datum upisa : 11.07.2007

Sms nadimak Empty
PočaljiNaslov: Re: Sms nadimak   Sms nadimak Icon_minitimePet Jul 27, 2007 1:17 pm

oh noo ja imam shugavi mts Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/garf92
throne

throne


Broj poruka : 67
Godina : 32
Datum upisa : 25.07.2007

Sms nadimak Empty
PočaljiNaslov: Re: Sms nadimak   Sms nadimak Icon_minitimePet Jul 27, 2007 1:55 pm

garF :] ::
oh noo ja imam shugavi mts Sad
i ja al imama i 062 i 62
Nazad na vrh Ići dole
jaca:)
Admin
jaca:)


Broj poruka : 387
Godina : 31
Datum upisa : 11.07.2007

Sms nadimak Empty
PočaljiNaslov: Re: Sms nadimak   Sms nadimak Icon_minitimePet Jul 27, 2007 10:09 pm

Pa mts moze da sakriva broj kada poziva...ali meni je bolje ovo za poruke...
Cimala mene jedna drugarica po ceo dan..tako smarala sve nas..i jedna (18 god.) sto ima 064 nazvala je i sakrila br. i rekla da je zena od Bogoljuba Karica i da vise ne uznemirava moj broj..(izdiktirala joj moj broj)..jer ce morati da joj iskljuce karticu i ona kaze:U redu...i sutradan idemo mi u skolu a ona meni kaze:Jasna mene je sinoc zvala zena od Bogoljuba Karica...i sve mi isprica sta je rekla..i kaze:Ma bezi bre necu ja vise cimati...jos da mi broj iskljuce.. Laughing i onda sam joj rekla posle mesec dana...
Nazad na vrh Ići dole
MartinkicA ^__^

MartinkicA ^__^


Broj poruka : 70
Godina : 31
Localisation : Beograd
Datum upisa : 12.07.2007

Sms nadimak Empty
PočaljiNaslov: Re: Sms nadimak   Sms nadimak Icon_minitimePet Jul 27, 2007 10:59 pm

Omfg.


xD
Nazad na vrh Ići dole
throne

throne


Broj poruka : 67
Godina : 32
Datum upisa : 25.07.2007

Sms nadimak Empty
PočaljiNaslov: Re: Sms nadimak   Sms nadimak Icon_minitimeČet Avg 02, 2007 2:59 pm

probo sam i dobro je
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sms nadimak Empty
PočaljiNaslov: Re: Sms nadimak   Sms nadimak Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sms nadimak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nasmesi se :-) :: LiFE :: KoMpIjUtEr-WeB-MoBiLnI-
Skoči na: